• Azərbaycan, Bakı şəhəri, Salyan şossesi 32-ci km
Farsa Group MMC ən yüksək elmi dürüstlük standartlarına can atmaqla kimya elmini inkişaf etdirməyə çalışır. Bura fikir və məlumat mübadiləsi, dəqiq və tam qeydlərin aparılması və başqalarının töhfələrinə lazımi qiymət verilməsi daxildir. Açıqlanmamış maraqların toqquşması və elmi pozuntular, o cümlədən uydurma, saxtakarlıq və plagiat bu qaydalar ilə bir araya sığmır.
Farsa Group MMC peşələrinin təhlükəsiz və lazımi şəkildə həyata keçirilməsini təmin etmək üçün elmi araşdırmaların peşəkar şəkildə aparılması ilə bağlı qanun və qaydalardan xəbərdardır.
Farsa Group MMC əməkdaşlarının, istehlakçıların və cəmiyyətin sağlamlığı və təhlükəsizliyi ilə fəal şəkildə məşğul olur. Peşəkarlar ictimai maraqlara xidmət etmək və elmi bilikləri daha da inkişaf etdirmək öhdəliyi daşıyırlar. Buraya əsassız, şişirdilmiş və ya vaxtından əvvəl ifadələrin qarşısını almaq üçün ictimai şərhlərin ehtiyatla və dəqiqliklə edilməsini təmin etmək daxildir.
Farsa Group MMC hər zaman başqalarına hörmətlə yanaşır və ayrı-seçkilik, təqib, zorakılıq, vicdansızlıq, fırıldaqçılıq, yanlış təqdimat, məcburi manipulyasiya, senzura və ya digər qanunsuzluqlar ilə məşğul olmayacaqdır. Bu cür hərəkətlər fəaliyyətin tədqiqat nəticələrinin məzmununu, həqiqiliyini və ya mənasını dəyişdirib-dəyişdirməməsindən və fəaliyyətin planlaşdırma, davranış, hesabat və ya tətbiqə təsir edib-etməməsindən asılı olmayaraq, bütün peşəkar, tədqiqat və öyrənmə mühitlərinə şamil edilir.
Farsa Group MMC qanun pozuntusunun qarşısını almaq üçün mümkün olduqda hərəkət etmək və ya vasitəçilik etmək məsuliyyətini öz üzərinə götürür. Buraya şübhəli istintaq pozuntusu, o cümlədən hər hansı ayrı-seçkilik, təqib, zorakılıq, vicdansızlıq, fırıldaqçılıq, yanlış təqdimat, məcburi manipulyasiya və ya senzura barədə məlumat vermək daxildir.
Farsa Group MMC gizli və dərk edilməmiş qərəzləri tanıyır və irq, cins, yaş, din, etnik mənsubiyyət, milliyyət, cinsi oriyentasiya, cinsiyyət ifadəsi, cinsi kimlik, əlilliyin olması, təhsil tarixçəsi və ya digər şəxsi xüsusiyyətlərə əsaslanan bütün qərəzlərdən qaçmağa çalışır.
Farsa Group MMC öz işini ətraf mühit üçün təhlükəsiz və davamlı şəkildə görməyə çalışır. Bura gələcək nəsillərin sağlamlığını, təhlükəsizliyini və rifahını qoruyan davamlı məhsul və proseslərin hazırlanması üzrə işi davam etdirmək daxildir.
Farsa Group MMC müştərilərə sədaqətlə və etibarlı şəkildə xidmət edir, məxfiliyə hörmət edir, dürüst şəkildə məsləhət verir və ədalətli şəkildə ödəniş tələb edir. Bundan əlavə, biz işəgötürənlərin qanuni maraqlarını təşviq edir və qoruyur, təhlükəsizlik siyasəti və prosedurlarına əməl edir, öhdəlikləri yerinə yetirir və mülkiyyət və məxfi biznes məlumatlarını qoruyuruq.
Farsa Group MMC cəmiyyət tərəfindən verilən etimad kimi həm şəxsi, həm də daha geniş mənada başqalarının himayədarlığında cəmiyyət tərəfindən verilən etimad kimi davamlı peşəkar yüksəliş üçün çalışır. Peşəkarlar öz biliklərinə qoyulan məhdudiyyətləri başa düşməli, öz sahələrindəki inkişaflardan xəbərdar olmalı, başqaları ilə öyrənmək və onları təşviq etmək üçün məsuliyyət daşımalıdırlar.

• 32 км Сальянского Шоссе, Баку, Азербайджан
ООО Farsa Group старается развивать химическую отрасль, стремясь при этом к самым высоким стандартам научной деятельности. Это включает в себя обмен идеями и информацией, ведение точной и полной статистики и подробное обсуждение задач с Заказчиком. Скрытые конфликты интересов и нарушения научной этики, включая подделку, фальсификацию и плагиат, несовместимы с настоящим Кодексом.
ООО «Фарса Групп» осведомлено о законах и правилах, касающихся профессионального проведения научных тестов, для гарантии осуществления работ безопасным и надлежащим образом.
ООО «Фарса Групп» активно заботится о здоровье и безопасности сотрудников, потребителей и общества. Профессионалы обязаны служить общественным интересам и способствовать дальнейшему развитию научных познаний. Необходимо обеспечить, чтобы публичные комментарии делались осторожно и корректно, дабы избежать необоснованных, преувеличенных или преждевременных заявлений.
ООО «Фарса Групп» всегда относится к другим с уважением и не допустит дискриминации, преследования, запугивания, нечестности, мошенничества, искажения фактов, принудительных манипуляций, цензуры или других неправомерных действий. Такие действия применимы ко всем профессиональным, исследовательским и учебным средам, независимо от того, изменяет ли действие содержание, достоверность или значение результатов исследования, а также, влияет ли на планирование, проведение, отчетность или научное применение.
ООО «Фарса Групп» берет на себя ответственность за принятие меры или вмешательство, где это возможно, для предотвращения неправомерных действий. Это включает сообщение о предполагаемых нарушениях при проведении исследований, а также о любой дискриминации, преследовании, запугивании, нечестности, мошенничестве, искажении фактов, принудительных манипуляциях или цензуре.
ООО «Фарса Групп» осознает неявную и неосознанную предвзятость и стремится избегать любых пристрастных действий, основанных на расе, поле, возрасте, религии, этнической принадлежности, национальности, сексуальной ориентации, гендерном самовыражении, гендерной идентичности, инвалидности, образовании или других личных качествах.
ООО «Фарса Групп» старается выполнять свою работу безопасными и устойчивыми для окружающей среды способами. Это включает в себя продолжение работы над разработкой устойчивых продуктов и процессов, которые защищают здоровье, безопасность и процветание будущих поколений.
ООО «Фарса Групп» обслуживает клиентов добросовестно и неподкупно, соблюдает конфиденциальность, честно консультирует и взимает справедливую плату. Кроме того, мы продвигаем и защищаем законные интересы работодателей, соблюдаем политики и процедуры безопасности, выполняем обязательства и защищаем частную и конфиденциальную деловую информацию.
ООО «Фарса Групп» стремится к постоянному профессиональному росту как в личностном плане, так и в более широком смысле, опекая других и оправдывая доверие, оказываемое обществом. Профессионалы обязаны понимать пределы своих знаний, быть в курсе событий в своей области, учиться самим и поощрять других.